Forget the Store… Restaurant Quality Produce Delivered to Your Door.

Restaurant Quality Produce Hand Selected By Gloved and Masked Employees in a Refrigerated Warehouse.

Contactless Delivery in under 48 hours

  • Apple Granny Smith (1 EA)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Red (1 EA)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (1 LB)
    Regular price
    $4.10
    Sale price
    $4.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado Large (1 EA)
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (1 EA)
    Regular price
    $0.45
    Sale price
    $0.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beet Candy-Stripe (1 EA)
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beet Gold ( 1 EA)
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beet Red (1 EA)
    Regular price
    $1.05
    Sale price
    $1.05
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bell Pepper Green (1 EA)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bell Pepper Red (1 EA)
    Regular price
    $0.60
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bell Pepper Yellow (1 EA)
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berry Blackberry (6 OZ PKG)
    Regular price
    $4.56
    Sale price
    $4.56
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berry Blueberry (6 OZ PKG)
    Regular price
    $5.84
    Sale price
    $5.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berry Raspberry (6 OZ PKG)
    Regular price
    $4.56
    Sale price
    $4.56
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Berry Strawberry (1 LB)
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Green (1 EA)
    Regular price
    $1.40
    Sale price
    $1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Red (1 EA)
    Regular price
    $1.73
    Sale price
    $1.73
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot (1 LB)
    Regular price
    $1.28
    Sale price
    $1.28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Baby Peeled (1 LB)
    Regular price
    $1.98
    Sale price
    $1.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower (1 EA)
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery (1 EA)
    Regular price
    $1.38
    Sale price
    $1.38
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro (1 BUNCH)
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn (1 EA)
    Regular price
    $1.15
    Sale price
    $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (1 EA)
    Regular price
    $0.45
    Sale price
    $0.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber Hot House (1 EA)
    Regular price
    $3.20
    Sale price
    $3.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Large (1 EA)
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit Large Red Flesh (1 EA)
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes Red (2 LBS)
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Basil (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Chives (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Dill (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Mint (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Rosemary (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herb Fresh Thyme (2 oz)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeycomb Raw (12.3 OZ)
    Regular price
    $27.80
    Sale price
    $27.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (1 Bunch)
    Regular price
    $1.55
    Sale price
    $1.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (1 EA)
    Regular price
    $0.45
    Sale price
    $0.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Butter (1 EA)
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Green Leaf (1 EA)
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Iceberg (1 EA)
    Regular price
    $1.85
    Sale price
    $1.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Living Butter (1 EA)
    Regular price
    $4.35
    Sale price
    $4.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Romaine (1 HEAD)
    Regular price
    $1.46
    Sale price
    $1.46
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce Romaine Hearts (3 COUNT)
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime (1 EA)
    Regular price
    $0.28
    Sale price
    $0.28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon Cantaloupe (1 EA)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon Honeydew (1 EA)
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion Green (1 Bunch)
    Regular price
    $0.85
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion Red (1 EA)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion White (1 EA)
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onion Yellow (1 EA)
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange (1 EA)
    Regular price
    $0.60
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsley Curly (1 BUNCH)
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pea Sugar Snap (8OZ)
    Regular price
    $2.45
    Sale price
    $2.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Jalapeno (1 EA)
    Regular price
    $0.25
    Sale price
    $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Poblano (1 EA)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Serrano (1EA)
    Regular price
    $0.20
    Sale price
    $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple (1 EA)
    Regular price
    $3.65
    Sale price
    $3.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato (1 EA, 13 OZ)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Red (1 LB)
    Regular price
    $1.65
    Sale price
    $1.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radish (6 OZ)
    Regular price
    $1.55
    Sale price
    $1.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Root Ginger (8 oz)
    Regular price
    $2.45
    Sale price
    $2.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Root Turmeric (8 oz)
    Regular price
    $5.90
    Sale price
    $5.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash Yellow (1 EA)
    Regular price
    $1.10
    Sale price
    $1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash Zucchini (1 EA)
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Cherry (Pint)
    Regular price
    $3.85
    Sale price
    $3.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Cherry on the Vine (9 OZ PKG)
    Regular price
    $2.45
    Sale price
    $2.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Grape (1 PINT)
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato Round (EA)
    Regular price
    $0.85
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon 1 Ea
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out